Time Dil Okulları Yabancı Dil Programları - Time Antalya Yabancı Dil Kursları - Yabancı Öğretmenlerle, Size Özel Programlarla - Genel İngilizce - Genel Almanca - Sınav İngilizcesi - Sınav Almancası - KPDS - ÜDS - YDS - Aile Birleşim Sınavına (Start Deutsch 1) Hazırlık Kursu - TOEFL Hazırlık ...

 

Genel İngilizce
Genel Almanca
Sınav İngilizcesi
 Start Deutsch 1
 EUROPASS
 Seviye Tespit Sınavı

Duyurular

Time Turkey Dil Okullarından Büyük Kampanya!

Yenilenen programlarımız, güçlü ve uzman öğretmen kadromuz, zenginleşen kaynaklarımız ve kampanyalı kayıt imkanlarıyla şimdi Antalya dil öğrencilerinin birinci tercihi olma hedefine daha çok yaklaştık:

1 Kur 395 TL kampanyamız başladı. Gelin önce, hem test sınavı, hem de yabancı öğretmenle yapacağımız speaking sınavıyla belirleyelim; sonra sizi seviyenize uygun kura uygun ücretler ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile başlatalım. 

 

  

 

 

 

 

  Europass Nedir?

Avrupa’da öğrenim ve çalışmaya açılan kapılar

İster bir öğretim veya eğitim programına kaydolmayı planlayın, ister bir iş arayın veya yurtdışında tecrübe edinin; becerilerinizi ve yeterliklerinizi açıkça anlaşılır hale getirilebilmesi önemlidir.

Europass, kişilere aşağıdaki konularda yardımcı olmanın yeni bir yoludur:

  • Beceri ve yeterliklerin Avrupa'da (Avrupa Birliği, EFTA/EEA ve aday ülkeler) açıkça ve kolayca anlaşılmasını sağlamak;
  • Avrupa'da herhangi bir yere gitmek.

Europass beş belgeden oluşur:

  • Kendinizin doldurabileceğiniz iki belge (Europass öz geçmiş (CV) ve Europass Dil Pasaportu); ve
  • Yetkili kurumlar tarafından doldurulan ve verilen diğer üç belge (Europass Sertifika Eki, Europass Diploma Eki ve Europass Hareketlilik).

Europass bir Ulusal Europass Merkezleri (Türkiye Ulusal Europass Referans Noktasına ulaşmak için tıklayın) ağı tarafından desteklenir.

Europass, Avrupa Parlamentosunun ve Konseyin yeterlilikler için tek bir saydamlık çerçevesi konusundaki 15 Aralık 2004 tarihli 2241/2004/EC sayılı Kararı ile oluşturulmuştur.

 

Europass Özgeçmiş (CV) Nedir?

Europass'ı kullanmak isteyen herkes Europass Özgeçmişi doldurarak başlayabilir. Europass Özgeçmiş (CV) becerilerinizi ve yeterliliklerinizi görülür hale getirmenizi sağlar. Ayrıca eklemek istediğiniz diğer belgeleri de CV’ye ekleme olanağınız bulunmaktadır.

Europass Özgeçmiş (CV) 2002 yılında çıkarılan Avrupa Özgeçmişinin (CV) yerini alır.

Europass CV'nin Kullanımı

Üç seçeneğiniz var:

Europass CV'nizi Şimdi Oluşturun

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan talimatları takip ederek CV’nizi oluşturabilirsiniz. CV’nizin tamamlanmış halini daha sonra elektronik olarak (e-posta ile veya indirerek) edinebilirsiniz.

Europass CV belgelerini indirin

(boş şablon, talimatlar, örnekler ve Europass kapak sayfası). Bu bilgileri daha sonra bilgiyarınızda CV’nizi oluştururken kullanacaksınız.

Europass CV'nizi Güncelleyin (XML/XML+PDF)

Eğer daha önceden XML/XML+PDF formatında bir Europass CV'ye sahipseniz, yükleyebilir ve verilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Kişisel verileriniz otomatik olarak sisteme girilecektir.

 

Europass Dil Pasaportu Nedir?

Europass Dil Pasaportu Avrupa'da öğrenim ve çalışma için çok önemli olan dil becerilerinizin tanımlanmasına imkan verir.

Europass Dil Pasaportu, üç belgeden oluşan Avrupa Dil Portfolyosu nun bir parçası olarak Avrupa Konseyi tarafından geliştirilmiştir. Sözkonusu bu üç belge şunlardır: Dil Pasaportu, Dil Biyografisi ve Dosya.


Ana SayfaYabancı DilKPSSDGSALESAçıköğretimOn Line Ön Kayıtİnsan Kaynaklarıİletişim

 

ANKARA

Selank 2 cad. 19/11 KIZILAY
Tel : 0312 419 16 19(Pbx)

infomezunakademi.com
www.mezunakademi.com

 

ANTALYA

Sinan Mah. Cebesoy Cad. No: 28
Tel : Tel : 0242 312 72 71 (Pbx)
Fax : 0312 430 18 24
infomezunakademi.com
www.mezunakademi.com